Hüseyin Eryüksel: “Vicdani olarak rahatız”

Okuma Süresi52 Saniye

Eryüksel, Eskişehirspor deplasmanında 2-0 geriye düşmelerine rağmen skoru 3-3’e getirmeyi başaran futbolcularını kutladığını söyledi.

Zorlu bir deplasmandan beraberlikle döndüklerini kaydeden Eryüksel, “Attığımız 3. golle ilgili keşke maç içinde o olaylar yaşanmasaydı ancak pozisyon olduktan sonra tekrar tekrar izledik. Ortada bir haksızlık yok, talihsiz bir pozisyondu ama vicdani olarak rahatız” dedi.

Eryüksel, teknik Direktör Cihat Arslan’ın maç esnasında kendileri ile telefonla görüştüğünü belirterek, “Hocamız büyük bir vicdan azabı çekiyordu. Kendisine pozisyonda herhangi bir anormallik olmadığını söyledik, zaten maç sonrası pozisyonu izledi ve haklı olduğumuzu gördü” diye konuştu.

Maçın hakemi Barış Şimşek’in güzel bir yönetim sergilediğini ifade eden Eryüksel, “Maç tarafsız ve kontrollü bir şekilde yönetildiği için hakemlerimize teşekkür ediyorum. Daha büyük olaylar da çıkabilirdi” değerlendirmesinde bulundu.

Eryüksel, cuma günü oynayacakları Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarına yarın başlayacaklarını belirterek, müsabakayı kazanıp ligi üst sıralarda bitirmek için mücadelelerine devam etmek istediklerini kaydetti.

Ankara’da dün meydana gelen terör saldırısına çok üzüldüklerini kaydeden Eryüksel, “Terörün her türlüsünü kınıyoruz. Bu ülke birlik ve beraberliği ile bunları da atlatacaktır. Ölenlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Bunu Paylaş: