THY’den Milli Takım’a özel uçak!

Okuma Süresi59 Saniye

Türk Hava Yolları, Euro 2016’ya katılacak A Milli Futbol takımına özel uçak tahsis etti. Boeing 737-900ER tipi uçağa futbolcuların ve teknik ekibin fotoğrafları yerleştirildi.

Bu yıl Fransa’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası için tüm hazırlıklar sürüyor. Yaz ayında yapılacak turnuva için Milli Takımı taşıyacak uçağın görüntüleri yayınlandı. Milli takım aday kadrosuna kimlerin çağrılıp kimlerin çağrılmayacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Euro 2016’da mücadele edecek Milli Takımı taşıyacak uçağın görüntüleri basına sızdı. Uçağın üzerine Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolculardan bazılarının eskizlerinin bulunduğu bir kaplama yapıldığı görüldü.

Uçağın üzerinde Fatih Terim’le birlikte Yunus Mallı, Volkan Babacan, Hakan Balta, Oğuzhan Özyakup, Nuri Şahin, Selçuk İnan, Arda Turan, Alper Potu, Ozan Tufan ve Cenk Tosun yer aldı. Bu olay bu futbolcuların Euro 2016 da kadroda kesin olacağı iddialarını da beraberinde getirdi.

İlerleyen saatlerde uçağın diğer yüzü de ortaya çıktı. Fatih Terim’le birlikte Olcay Şahan, Gökhan Töre, Serdar Aziz, Hakan Çalhanoğlu, Caner Erkin, Mehmet Topal, Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz’ın yer aldığı görüntüler çok kısa sürede pek çok kişinin ilgi odağı haline geldi.

Hangardaki görüntülerin sızdırıldığı uçak, spor gündeminde çok büyük ilgi görürken, böyle bir çalışmanın yapılması sosyal medyada da desteklendi. Uçağın fotoğrafları Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşıldı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %